UZAVŘENÍ MŠ O LETNÍCH PRÁZDNINÁCH

UZAVŘENÍ MATEŘSKÉ ŠKOLY V DOBĚ LETNÍCH PRÁZDNIN

od 20.července do 14.srpna 2020 bude mateřská škola uzavřena(4 týdny, 20 pracovních dnů)

Prosíme rodiče, kteří jsou o letních prázdninách na mateřské dovolené, nezaměstnaní apod., zda by si svoje dítě nemohli nechat i ve zbývající dny také doma(1.-17.7.,17.-31.8).

• Dále prosíme rodiče dětí, které z důvodu koronaviru nedochází do školky, ať oznámí na skolka@mssenice.cz , zda bude dítě docházet o prázdninách a kdy.

• V případě neoznámení budeme počítat s tím, že Vaše dítě po celou dobu letních prázdnin nebude školku navštěvovat.

• Rodiče dětí, které momentálně dochází do MŠ napíší na listinu, umístěnou na rampě před vchodem do Ježečků, zda a kdy budou děti o prázdninách docházet. Děkujeme za pochopení