Jídelna - Přehled alergenů ke stažení zde.

SLAVNOSTNÍ ROZLOUČENÍ S PŘEDŠKOLÁKY

V pátek 28.června v 10.30 hod.proběhne ve třídě Zajíčků slavnostní rozloučení s dětmi, odcházejícími do 1.třídy.

SLAVNOSTNÍ TÁBORÁK

Zveme všechny rodiče, babičky, dědečky, strýčky, tetičky, bratříčky, sestřičky a hlavně naše dětičky na slavnostní zábavné odpoledne. Setkáme se v pátek 28.června na zahradě školky. Začátek akce je v 16.15 hodin (přijďte prosím včas, máte se na co těšit)

Čeká na vás: zábavný program pro děti s agenturou Jana od 16.30 hod.

Po skončení programu vzplane táborák, bohaté občerstvení připraveno.

S sebou vezměte: dobrou náladu, špekáčky na opékání, pečivo. Kečup a hořčici máme.

Těšíme se na společné setkání.

Poznámka: prosíme ochotné maminky, babičky a ostatní šikovné příbuzné, jestli by přispěli  svými kulinářskými výtvory-varianty sladké i slané.

PODĚKOVÁNÍ

VELKÉ DÍKY VŠEM, KTEŘÍ SE PODÍLELI NA PŘÍPRAVĚ A REALIZACI VELICE ÚSPĚŠNÉHO ČAROVNÉHO LESA.

AKCE

Vážení rodiče,

ve čtvrtek 27.června se zúčastníme divadelního představení v místní základní škole. Z MŠ vycházíme v 9.00 hod.

V pátek 28.června v 10.30 proběhne u Zajíčků rozloučení s předškoláky, kteří odejdou do 1.třídy, rodiče vítáni.

Odpoledne jako každoročně karneval a opékání na školní zahradě. O podrobnostech budete včas informováni.

Jídelní lístek 19. - 23. 8. 2019

Datum konání: 19. 8. 2019 - 23. 8. 2019

Jídelní lístek 19.  - 23.  8.  2019
Den Přesnídávka Oběd Svačina
Pondělí chléb, sýrová pomazánka, okurka, čaj  polévka drožďová s oves. vločkami čokoládový puding        s piškoty, čaj
Kuřecí maso po čínsku, rýže, čaj
Úterý chléb, pomazánkové pažitkové máslo, kakao polévka pohanková s kukuřicí dalamánek (půlka), paštiková pomazánka, paprika, čaj
Smažený květák, šťouchané brambory, okurkový salát, čaj
Středa bochník, máslo, plátkový sýr, cherry rajče, bílá káva polévka bramborová jahodový jogurt Hanáček, půlka rohlíku, čaj
Námořnické  hovězí maso, těstoviny, čaj, ovoce
Čtvrtek pletýnka, tvarohová pomazánka, špalíček mrkve, čaj polévka hrachová s houskou vánočka, čokoládové mléko
Sekaná pečeně, brambory, zeleninová ozdoba, čaj
Pátek chléb Bača, vaječná pomazánka, mléko polévka Boršč chléb, sardinková pomazánka, kedlubna, čaj
Palačinky s marmeládou a tvarohem, čaj, ovoce
Dětem se podává v průběhu dne krájené ovoce.
Jídlo je určeno k přímé spotřebě. Změna jídelníčku vyhrazena. Iva Srovnalová
Alergeny: Po: 1,7/1,9,7/1,7 Čt: 1,7/1,7,9,3,4/1,7 provozní ŠJ MŠ
  Út: 1,7/1,9,7,3/1,7 Pá: 1,7,3/1,7,9,3/1,7,4 jidelna@mssenice.cz
  St: 1,7/1,9,7,3/1,7

Nový přístup k e-mailu školy a jídelny

UPOZORNĚNÍ

Oznamujeme novou e-mailovou adresu mateřské školy a školní jídelny, kterou doporučujeme již teď používat.

mateřská škola: skolka@mssenice.cz

školní jídelna: jidelna@mssenice.cz

Původní adresa bude přístupná pouze do konce května.