Přehled alergenů ke stažení zde.

Jídelní lístek 25. - 29. 3. 2019

Datum konání: 25. 3. 2019 - 29. 3. 2019

Jídelní lístek 25. -  29. 3.  2019

Den Přesnídávka Oběd Svačina
Pondělí chléb, máslo, vařené vejce, zelenina, čaj polévka jáhlová se zeleninou medové amarantové cereálie, mléko
Boloňské špagety s kuřecím masem      a sýrem, čaj
Úterý chléb Hit, pomazánka z makrely, kedlubna, čaj polévka bramborová raženka (půlka), pomazánkové máslo     s kapií, kakao
Hovězí maso na houbách, rýže, zeleninová ozdoba, čaj, ovoce
Středa listový ořechový rohlíček, mléko  polévka čočková chléb, pomazánka       z Lučiny, okurka, čaj
Smažený vepřový řízek, bramborová kaše, mrkvový salát s jablky, čaj
Čtvrtek cereální kaiserka, sýrová pomazánka, paprika, bílá káva polévka zeleninová s játrovými knedl. vanilkový tvaroháček, piškoty, čaj
Mexické fazole s kukuřicí, chléb, čaj, ovoce
Pátek rohlík, máslo, mléko    s Nesquikem polévka z vaječné jíšky bochník, šunková pěna, cherry rajče, čaj
Pečená štika na bylinkách, brambory   s máslem, okurkový salát, čaj
Dětem se podává v průběhu dne krájené ovoce.
Jídlo je určeno k přímé spotřebě. Změna jídelníčku vyhrazena. Iva Srovnalová
Alergeny: Po: 1,7,3/1,9,7,3/7,1,6,11 Čt:1,7/1,7,9,3/1,7 provozní ŠJ MŠ
  Út: 1,7,4/1,9,7/1,7 Pá: 1,7/1,7,9,4,3/1,7 sjmssenice@seznam.cz
  St: 1,7/1,9,7,3/1,7

Akce v dubnu 2019

A K C E   V   D U B N U   2 0 1 9

2.dubna-úterý ÚKLID ŠKOLNÍCH ZAHRAD A NEJBLIŽŠÍHO OKOLÍ

• Vážení rodiče, přijďte nám pomoci při úklidu venkovních prostor, aby si již vaše děti mohly hrát na školních zahradách.

• Vezměte si s sebou hrábě, tatínkové i rýče (na úpravu pískovišť). Bydlíte-li poblíž školky a máte stavební kolečka, vezměte je také.

• Akce se bude konat v úterý 2.dubna od 15.00 hod. Nevyhovuje-li vám čas, přijděte i později, nebo si domluvte ve třídách jiný termín.

• V případě nepříznivého počasí se brigáda odkládá.

• Po práci je připraveno občerstvení. Čím více nás bude, tím dříve jdeme domů. Děkujeme

8.dubna-pondělí SCHŮZKA RODIČŮ A PEDAGOGŮ NAŠÍ MŠ

Zveme vás na společnou schůzku rodičů a pedagogů mateřské školy. Vše, co budeme projednávat je důležité.

Program

16.15-17.30 přednáška Mgr.Englové Jitky na téma Co by mělo znát dítě před nástupem do školy.

od 17.30 vlastní schůzka na které budeme projednávat další akce: besídky, Den matek na obci, fotografování tříd dětí na tablo, Čarovný les, prázdninový provoz, školní výlety, rozloučení s předškoláky s odpoledním karnevalem a opékáním …..

Nový přístup k e-mailu školy a jídelny

UPOZORNĚNÍ

Oznamujeme novou e-mailovou adresu mateřské školy a školní jídelny, kterou doporučujeme již teď používat.

mateřská škola: skolka@mssenice.cz

školní jídelna: jidelna@mssenice.cz

Původní adresa bude přístupná pouze do konce května.