Úvod > O Mateřské škole > Aktuality a jidelníček > Lyžařský kurz leden 2021

Lyžařský kurz leden 2021

Vážení rodiče, máte-li zájem o tento kurz, nahlaste svoje dítě ve třídách, děkujeme.

Vážená paní ředitelko,

stejně, jako v minulých sezónách, bude také tuto zimu naše lyžařská škola ROK S POHYBEM pořádat ve Ski areálu Hlubočky lyžařské kurzy pro děti z mateřských škol. Koncem září až počátkem října se s Vámi telefonicky spojíme a domluvíme se na termínu schůzky s rodiči ve Vaší MŠ, kde budeme informovat o našich kurzech v nadcházející sezóně.

Vlastní výuka lyžování začne v lednu 2021, cena kurzu: 2480,- 5 lekcí/10 hodin (v ceně: doprava, permanentky, svačinka, instruktoři-výuka, přilba). V příloze Vám zasíláme informační leták, kam se mohou rodiče zapsat na třídních schůzkách, případně prosíme o zveřejnění letáku na nástěnku.

Pro školky, které s námi již spolupracují, tak se nám mohou ozvat emailem s termínem schůzky a náš instruktor seznámí všechny zájemce s detaily výuky. Informace o našich kurzech lyžování budeme postupně zveřejňovat na našich internetových stránkách www.rokspohybem.cz

Děkujeme a těšíme se na spolupráci.

S pozdravem Michaela Chytilová, Zástupce ředitele, Tel: 777 83 97 40, Activities 4You zážitkové programy, Rok s pohybem lyžařská škola, RNDr. Radko Dorazil, Ředitel, Tel.: 603 225 379, Rok s pohybem lyžařská škola