Úvod > O Mateřské škole > Aktuality a jidelníček > Provoz mateřské školy o letních prázdninách

Provoz mateřské školy o letních prázdninách

UZAVŘENÍ MATEŘSKÉ ŠKOLY V DOBĚ LETNÍCH PRÁZDNIN

od 19. července do 15. srpna 2021 bude mateřská škola uzavřena (4 týdny, 20 pracovních dnů)

Prosíme rodiče, kteří jsou o letních prázdninách na mateřské dovolené, nezaměstnaní apod., zda by si svoje dítě nemohli nechat i ve zbývající dny také doma (1.-16.7.,16.-31.8). Po domluvě v případě  potřeby možno toto dítě přihlásit. Záleží však na naplněnosti tříd, budeme vás včas prostřednictvím webových stránek informovat o počtu případných volných míst a jak máte dále pokračovat. Vše záleží na vývoji epidemiologické situace a aktuálních nařízeních vlády.

• Dále prosíme v době letních prázdnin, zaměstnané rodiče mladších dětí, které z důvodu nařízení vlády momentálně nedochází do školky, ať oznámí na skolka@mssenice.cz , zda bude dítě docházet o prázdninách a kdy. Také záleží na vývoji epidemiologické situace, což my neovlivníme. Termín od 16. do 30. dubna 2021.

• V případě neoznámení do konce dubna budeme počítat s tím, že Vaše dítě po celou dobu letních prázdnin nebude školku navštěvovat.

• Dále prosíme rodiče předškolních dětí (zaměstnané v době letních prázdnin),  které momentálně dochází do MŠ napíší na listinu, umístěnou v šatnách , zda a kdy budou děti o prázdninách docházet.
    Děkujeme za pochopení.